Close

What would you like to search for?

Close

Czym jest Juice PLUS+?

Czerp z życia więcej!

Aby czuć się naprawdę dobrze, nasz organizm potrzebuje różnorodnych składników odżywczych. Aby to osiągnąć, należy stosować zrównoważoną dietę - do tego zaliczyć należy codzienne spożywanie świeżych warzyw i owoców.

Ponieważ nie jest to tak proste, opracowaliśmy dla Ciebie Juice PLUS+, czyli to co najlepsze z 30 rodzajów owoców, warzyw i owoców jagodowych, króre zostały skoncentrowane i zamknięte w kapsułkach. W ten sposób dostarczasz organizmowi wartościowe wtórne substancje roślinne, witaminy i minerały.

Optymalne zaopatrzenie Twojego organizmu w potrzebne antyoksydanty są istotne dla Twojego dobrego samopoczucia.

Najlepiej wypróbuj sam.

Juice PLUS+ - najlepszy po owocach i warzywach. Każdego dnia! 

Dlaczego Juice PLUS+ jest tak ważny

Chcesz się zdrowiej odżywiać, ale często brakuje Ci czasu by idealnie zaplanować każdy posiłek?

Juice PLUS+ może Ci w tym pomóc: ponieważ nasze produkty tworzą pomost pomiędzy tym, co codziennie jemy, a tym co faktycznie powinniśmy jeść. Dorośli przyjmują codziennie po dwie kapsułki Wybranych owoców, warzyw i owoców jagodowych popijając dużą ilością wody. Dzieci do 13 r.ż. przyjmują zawsze po jednej kapsułce Wybranych warzyw, owoców i owoców jagodowych.

Juice PLUS+ pozwala w prosty sposób czerpać korzyści z tego, co dają owoce i warzywa.

Oczywiście polecamy też spożywanie każdego dnia świeżych owoców i chrupiących warzyw.

W ten sposób Twoja dieta jest zrównoważona, a Ty pozostajesz silny i jesteś w formie. Nie ma lepszej możliwości, aby cieszyć się długim i zdrowym życiem!

Green salad