Close

What would you like to search for?

Close

Juice PLUS+ Experience

NASI JUICE PLUS+ HEROES

Juice PLUS+ jest idealny dla osób, które chcą realizować swoje cele, dla tych, którzy lubią próbować nowych rzeczy i przekraczać swoje granice. Nic więc dziwnego, że wśród naszych ambasadorów znajdują się osoby, które osiągnęły wiele w swoich dziedzinach.

Zgromadzili różnorodne doświadczenia i chętnie dzielą się z nami swoimi osobistymi historiami o ich samorealizacji.

Dave O’Brien

Dave O'Brien, 56-letni, najstarszy uczestnik, który w ciągu roku ukończył z sukcesem bieg "4Desert". W biegu na 1000 km przez cztery pustynie biegacze dochodzą do granic swoich fizycznych i umysłowych możliwości.

"Im jesteśmy starsi, tym więcej myślimy o tym, że nasz organizm traci swoją witalność i energię. Gdy zacząłem przyjmować Juice PLUS+ przed szesnastoma laty, moja energia i witalność wzrosła w znaczący sposób."

Ambassador Barbara Schett

Barbara Schett

To była tenisistka, która znajduje się na liście światowych rankingów, kobieta sukcesu, sportowiec i matka. Barbara Scett wie, czego chce - być o krok do przodu i cieszyć się życiem.

"Kluczem do energii i witalności jest zdecydowanie sport. Uprawiam go prawie codziennie. Najlepiej rano, aby zacząć dzień z energią. Ponadto zwracam uwagę również na świeżą i zbilansowaną dietę oraz na to, aby dostarczać organizmowi dużą ilość wody. Jednego nie może nigdy zabraknąć: Spędzanie czasu z rodziną i widok na moje ukochane góry Tyrolu. To daje siłę."

Ambassador Dr. Matthias Baumann

Dr. Matthias Baumann

Jako chirurg urazowy dr Matthias Baumann codziennie ma do czynienia z wyzwaniami. W wolnym czasie szuka jeszcze innych wyzwań tj. wspinaczka na Mount Everest, Ironman Triathlon na Hawajach czy inne sporty ekstremalne, w ten sposób zbliża się do swoich granic. Gdziekolwiek jest, zawsze ma ze sobą Juice PLUS+!

"Od dzieciństwa trenuję sport wyczynowy i zawsze zwracałem uwagę na zdrowe odżywianie. Juice PLUS+ dostarcza mi codziennie dużą porcję energii i witalności. Zwłaszcza na wyprawach, gdzie brakuje świeżych owoców, Juice PLUS+ jest wart złota."

Ambassador Kathie Fielding

Katie Ravey

Kathie Fielding jest nie tylko jedną z Partnerek, która odniosła duży sukces z Juice PLUS+ -ona zrealizowała swoje marzenia: Życie bez kompromisów. Jej #skinnyrules uczyniły z niej trenerkę odnoszącą sukcesy i pomagającą ludziom zmienić ich życie.

"Nie ma znaczenia, kim jesteś, skąd pochodzisz i co robisz - Juice PLUS+ wspiera Cię w każdej sytuacji. Zdrowe odżywianie jest moją mantrą - Juice PLUS+ to  moje osobiste rozwiązanie".