Close

What would you like to search for?

Close

no items to display

Product
QTY 0
‎NIS 0.00
Plus tax

My Account

שאלות נפוצות +Juice PLUS

1. מדוע +Juice PLUS הוא בחירה טובה?

20 שנים של ניסיון ותוכניות של מחקרים קליניים בלתי תלויים מראים כיום שניתן להתייחס ל-  Juice PLUS+ כאל "הדבר הטוב הבא אחרי ירקות ופירות." ההרכב של Juice PLUS+ עם פיתוח מיוחד של תרכיזי פירות וירקות, משולב בוויטמינים נבחרים ממקורות טבעיים, יוצר מוצר מומלץ ביותר. החומרים המזינים ב- Juice PLUS+ תומכים בבריאותכם במגוון דרכים, כפי שמראה הסקירה הבאה.

חומרים מזינים ב- Juice PLUS+
תורם ל: בטא-קרוטין (פרו-ויטמין A) ויטמין  
C
ויטמין 
E
חומצה פולית מחקרים עם Juice PLUS+
תפקוד תקין של המערכת החיסונית  
תפקוד תקין של המערכת החיסונית במהלך / לאחר פעילות גופנית מאומצת      
הגנה על התאים מפני מתח חמצוני  
תפקוד תקין של כלי דם      
מטבוליזם תקין של הומו-ציסטאין      
שמירה תקינה על העור    
תפקוד תקין של השיניים והחניכיים      
צמיחה של רקמות במהלך הריון.      חוץ מאשר Juice PLUS+  אין עוד תוסף תזונתי אחר המבוסס על פירות וירקות אשר עבר היקף רחב כל כך של מחקרי עומק מדעיים. כך יש לכם הזדמנות להעריך את המוצר על סמך בסיס עובדתי ואתם לא צריכים להישען על דעות סובייקטיביות של משתמשים.

2. כיצד עלי ליטול את הקפסולות של +Juice PLUS?

למבוגרים אנו ממליצים ליטול 2 קפסולות Juice PLUS+  של פירות, ירקות ופירות יער בכל יום, עדיף בשעת הארוחה עם כוס מים. לא משנה אם אתם נוטלים את הקפסולות בפעם אחת או שאתם מחלקים אותן למספר מנות. התייחסו לשאלות 3 ו-4 כדי ללמוד על חלופות נוספות לקפסולות של Juice PLUS+

3. האם ילדים יכולים לצרוך +Juice PLUS?

ברגע שילדים מתחילים לצרוך מזון רגיל בשלמותו או ברגע שהם יכולים לאכול פירות וירקות, הם יכולים גם להשתמש ב- Juice PLUS+.

אנו ממליצים על נטילת קפסולה 1 של Juice PLUS+ של פירות וירקות ביום עד גיל 13. אפשר גם לערבב את האבקה שבקפסולה עם המזון בעבור ילדים קטנים (ראו שאלה 4). המינון המומלץ למבוגרים חל על ילדים מעל גיל 13.

4. אם אינני יכול לבלוע את הקפסולה, מה עלי לעשות?

אפשר גם להשתמש באבקה של Juice PLUS+ ללא הציפוי של הקפסולה. כדי לעשות זאת, פתחו את הקפסולה על ידי משיכה חזקה משני צידיה  והוסיפו את האבקה לאוכל, כמו למשל ליוגורט. נוזלים אינם מתאימים כמו מזון מוצק לערבוב האבקה.

5. מה מבדיל את +Juice PLUS ממוצרי ויטמינים נפוצים אחרים?

לא ניתן להשוות את +Juice PLUS למוצרי ויטמינים רגילים מסיבות שונות. החומרים העיקריים המצויים ב- Juice PLUS+ הם אבקת פירות, ירקות ופירות יער מרוכזת מאוד המספקת פיטו-נוטריאנטים חיוניים וכן ויטמינים ומינרלים. הערך המיוחד של Juice PLUS+ הוא הסינרגיה שבין כל החומרים האלה המופקים ממקור טבעי ולא במינון מבודד של "חומרים בודדים".

6. ממה מורכב ה- +Juice PLUS?

Juice PLUS+ מורכב מ-30 מינים של פירות, ירקות ופירות יער. בשלים ומעובדים בשיטה הייחודית לנו. התוצאה היא אבקה מרוכזת של מיץ וציפה עם מירב המיקרו-נוטריאנטים שיש בפירות, בירקות ובפירות היער משולב עם ויטמינים מאוזנים בשלמות. כל המרכיבים ממקור טבעי. אפשר למצוא את רשימת המרכיבים על האריזה של Juice PLUS+.

7. מדוע מוסיפים ויטמינים לאבקת הפירות, הירקות ופירות היער?

רק 3 מתוך 13 ויטמינים ידועים נוספים ל- Juice PLUS+, הוויטמינים E, C וחומצה פולית וכן פרו-ויטמין A (בטא-קרוטין). ההשפעות הפיזיולוגיות שלהם משלימות את התכונות של הפיטו-נוטריאנטים שמקורם בפירות, ירקות ופירות יער המצויים ב- Juice PLUS+ (ראו טבלה בשאלה 1).

כמי שמשתמשים ב- Juice PLUS+, אתם מטופלים היטב בוויטמינים C, E, חומצה פולית ופרו-ויטמין A (בטא-קרוטין), פירוש הדבר שאין צורך ליטול תוספי מזון אחרים.

8. מה המקור של הוויטמינים הנוספים?

כל הוויטמינים הנוספים (התייחסו לשאלה 7) מקורם במקורות טבעיים לגמרי. לדוגמה, פרו-ויטמין A (בטא-קרוטין) מקורו בסוג של אצה ששמה דונליאלה סלינה, גזר ומקורות אחרים. ויטמין C מקורו מדובדבן האסרולה וכן ממקורות אחרים, ויטמין E מופק משמן סויה, והחומצה הפולית מופקת בתהליך של ביו-פרמנטציה, הדומה לאופן שבו החומצה הפולית נוצרת בגוף האדם.

9. מדוע +Juice PLUS מכיל בחלק מהמקרים יותר מ-100% מהצריכה היומית המומלצת של ויטמינים מסוימים?

הצריכה היומית המומלצת היא הנחיה לצריכה ממוצעת של חומרים מזינים כדי למנוע מחלות שמקורן במחסור באנשים בריאים בדרך כלל. קצובה מומלצת זו מספקת רמה מינימלית של ויטמינים הנדרשים בממוצע בקרב האוכלוסיה הכללית לשמירה על הבריאות. קצובה זו אינה מעניקה אספקה אופטימלית של ויטמינים, כיוון שנסיבות מסוימות או גורמים משפיעים אחרים כמו הריון, עישון, ספורט תחרותי, מחלות, גיל ומגדר, אינם נלקחים בחשבון. מסיבה זו, בחוק מצוינות כמויות המספקות טווח בטוח ובריא של תוספים תזונתיים שהם הרבה מעל לקצובה היומית המומלצת. מובן שהוויטמינים ב- Juice PLUS+ נמצאים בטווח זה והם נחשבים לאופייניים למזון.

10. כיצד מייצרים את +Juice PLUS?

המגוון הרחב של הפירות, הירקות ופירות היער נקטפים מהמקומות שבהם התנאים הטובים ביותר לגידולם. זה כולל אתרים בצפון אמריקה ובאירופה. לאחר הקטיף, העיבוד נעשה מיידית כדי לוודא את התכולה הגבוהה ביותר של חומרים מזינים, זאת תוך שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר. בנוסף למיץ ולציפה של הפירות, הירקות ופירות היער, משתמשים גם בחלק מן הליבה והקליפה. לאחר תהליך ייבוש עדין ביותר, אבקת ה- Juice PLUS+ המרוכזת נארזת בקפסולות . התהליך נעשה בשוויץ ומיועד לשיווק בכל אירופה. לכן, Juice PLUS+ כפופה לבקרת איכות הנהוגה בשוויץ.

11. כיצד מוודאים את האיכות הגבוהה של +Juice PLUS?

Juice PLUS+ נבדק כל העת לאורך כל שרשרת הייצור, החל מהפירות והירקות, לאחר מכן ייצור האבקה ולבסוף המוצר הסופי. זה כולל, לדוגמה, בדיקה לשלילת הימצאותם של חומרים מזיקים ואישור של חומרי הגלם בכפוף לתקנות המחמירות ביותר של האיחוד האירופי.

הדבר נכון גם לגבי קפסולות של Juice PLUS+ הנבדקות על ידי המכון הבלתי תלוי SGS INSTITUT FRESENIUS כפי שמוצג בחותמת האיכות. 

12. האם יש תוספים אחרים ב- +Juice PLUS?

Juice PLUS+ מכיל מרכיבים ממקורות טבעיים והוא אינו מכיל:

  • חומרים משמרים
  • צבעי מאכל סינטטיים
  • מייצבים כימיים
  • אורגניזמים שעברו שינוי גנטי מכוון (GMO)

13. האם +Juice PLUS הוא מוצר אורגני?

לצורך הייצור של Juice PLUS+ אנו משתמשים, ככל האפשר, בפירות, ירקות ופירות יער שמקורם בגידולים אורגניים. כל המרכיבים נבדקים באופן קבוע לאי-הימצאותם של חומרי הדברה נגד מזיקים וקוטלי עשבים כדי לוודא שימוש בתקנים הגבוהים ביותר במוצרי +Juice PLUS. למרות זאת, Juice PLUS+ אינו נחשב למוצר אורגני על פי התקנות הקיימות.

14. האם +Juice PLUS מכיל גלוטן?

על פי התקנים הנוכחיים של ה- (Codex Alimentarius Commission FAO, WHO and EU) ותקנות  41/2009/EC, תכולת הגלוטן צריכה להיות נמוכה מ-20ppm (מיקרוגרם/ק"ג) כדי שמוצר יחשב ל"ללא גלוטן". כל תוספי התזונה של Juice PLUS+ עונים להנחיה זו. אולם, לא ניתן לשלול הימצאותן של עקבות גלוטן. ההחלטה על שימוש ב- Juice PLUS+ נתונה בסופו של דבר בידי הלקוח עצמו או בידי הרופא המטפל בו.

15. האם אני יכול להשתמש ב- +Juice PLUS אם יש לי רגישות לפרוקטוז?

להלן כמויות הפרוקטוז ב- Juice PLUS+:

2 קפסולות של תערובת פירות Juice PLUS+:   156 מ"ג
2 קפסולות של תערובת ירקות Juice PLUS+:               30 מ"ג
2 קפסולות של תערובת פירות יער Juice PLUS+   180 מ"ג
 

 

 

להשוואה: 100 גרם חסה מכיל 530 מ"ג פרוקטוז*.
  100 גרם מלפפון מכיל 878 מ"ג פרוקטוז*.
  *German Nutrition Society, DGE, 2005

כיוון שהרגישות לפרוקטוז משתנה מאוד מאדם לאדם, לא ניתן לתת הצהרה חד-משמעית אחת. ההחלטה האם לצרוך את Juice PLUS+ נתונה בסופו של דבר בידי הלקוח עצמו או הרופא המטפל בו.

16. האם +Juice PLUS מכיל לקטוז?

כל תוספי התזונה Juice PLUS+ אינם מכילים לקטוז.

17. כמה פחמימות יש ב- +Juice PLUS?

Juice PLUS+ מכיל פחמימות בדיוק כמו שיש בפירות וירקות, אפילו שאלו כמויות קטנות מאוד.

קפסולות תערבות פירות ותערובת ירקות Juice PLUS+:

2 + 2 קפסולות Juice PLUS+ (מינון למבוגרים) 

  1,30 גרם.

קפסולות Juice PLUS+ Premium:

2 + 2 + 2 קפסולות Juice PLUS+ (מינון למבוגרים) 

  1,66 גרם.

 

   תוסף תזונה Juice PLUS+ מתאים מאוד גם לסוכרתיים. על פי המלצות התזונה המודרניות, אנשים הסובלים מסוכרת יכולים לאכול הכל, לרבות פחמימות. הם רק צריכים לקחת בחשבון כל דבר כאשר הם מחשבים את הערכים התזונתיים של מזונות, לדוגמה, כדי לקבוע את כמות האינסולין.

18. האם ניתן להשתמש ב- +Juice PLUS במקרה של אלרגיה?

על שאלה זו ניתן לענות רק לאחר קביעת חומרת האלרגיה. בהתייחס לאלרגיות, על פי ניסיוננו, Juice PLUS+ מתאים גם כאשר קיימת רגישות זו או אחרת לאחד ממני הפירות במצב הטבעי שלהם. במקרה של אלרגיות, תמיד כדאי לקבל המלצה רפואית לפני תחילת השימוש ב- Juice PLUS+ ולבדוק את המרכיבים שעל התווית.

19. +Juice PLUS - אפשרויות ומגבלות

באופן כללי Juice PLUS+ נחשב למזון. הוא מכיל מיקרו-נוטריאנים שהם חלק מהתזונה הרגילה ומצויים במזון בכמויות רגילות. לכן, Juice PLUS+ עשוי לתמוך בתהליכים פיזיולוגיים בגוף אבל הם אינם משווקים או משמשים כחומרים רפואיים. בכפוף לחוקי ותקנות הצהרות מזון ובריאות, הצהרות הקשורות למוצרי מזון הן בדרך כלל קריטיות.

20. כאשר נוטלים +Juice PLUS עם תרופות אחרות

Juice PLUS+ הוא תוסף תזונתי שיש להתייחס אליו כאל מזון. לכן, בדרך כלל אין לצפות להופעתן של תופעות לוואי כאשר משתמשים בו עם תרופות. חשוב מאוד לכבד את ההמלצות של הרופא המטפל בכם ולקרוא את עלון ההוראות באריזה שבו רשומות תופעות הלוואי בשילוב עם חומרים אחרים (תרופה, מזון, וכו').

לפרטים נוספים אנא התקשרו למי שסיפק לכם עלון זה או שלחו אלינו מייל לכתובת: -customercare.il@juiceplus.com